זהו סקרנות אנושית טבעית המבקשת לדעת מה אנשים אחרים חושבים עלינו, וכמה הם אוהבים אותנו. כדי לדעת שאנחנו באמת צריכים לקרוא את ההתנהגויות שלהם ואת הסימנים של הערכה שלהם, אבל ההתנהגות האנושית היא כל כך מוזר שלפעמים קשה להבין משהו.
בואו לקבל קצת עזרה מן האהבה אז.
אהבה היא אמורה לחשב את הזיקה שלך עם מישהו אחר, באמצעות אלגוריתם מורכב שמזכיר לי את זה השתמשתי עבור אותו סוג של משחק כשהייתי בן 6.
כתוב את שמך ותאריך הלידה שלך ואחד מאחד האהובים עליך ולחץ על הלחצן לחשב את ההתאמה שלי כדי לקבל את אחוז האהבה הבלתי-נלאה של אהבה, אשר יראה במספרים גדולים את רמת הזיקה שלך.
ניתן להפעיל או להשבית את תאריך הלידה, וזה בדיוק כמו זה די קשה לנווט.
ניסיתי אהבה למעשה, הבנתי בעצב אני מקבל ציון נמוך מאוד עם כמעט כל שם אחר אני נכנס.
אני לא תואם את האיש שחשבתי שאני אוהב ועם אלה שאני לא אוהב במיוחד. למרות שזה אולי משקף בטעות חוסר תאימות שלי עם המין האנושי כולו, איך אהבה באמת יכול לדעת?
! וגם אם הוא ידע, למה להעניש את כל פרנצ'סקאס בעולם? זה באמת לא הוגן.
אם אתה מקבל את אותן תוצאות נמוכות מאוד כמוני, לא להתעצבן, זה רק תוכנית שלא יודעת כלום על היחסים החברתיים.
שינויים < ul class = "list - disc">
תגובות לא נמצא